День захисту дітей в Зоопарку Острава
У четвер, 1 червня, в Зоопарку та Ботанічному парку Острава відзначатимуть День захисту дітей. У цей день для дітей буде підготовлена спеціальна програма, а також на них чекає маленький подарунок.
Програма починається з 9 год. Всіх дітей чекає маленький подарунок, який вони отримають при вході в зоопарк. Поруч із виставкою домашніх тварин на них чекає стенд Všeobecné zdravotní pojišťovny, де з 9:00 до 17:00 діти зможуть спробувати різноманітні вправи та пізнавальні активності. Близько навчального центру на них чекає зустріч з Червоною Шапочкою, відважним лицарем, сплячою принцесою та іншими казковими героями. Маленькі відвідувачі зможуть пограти та позмагатися з ними з 9 до 14 години. Також відбуватимуться коментовані зустрічі з деякими видами тварин протягом дня.
Захід, фінансований Моравсько-Сілезьким краєм та Všeobecná zdravotní pojišťovna, відбудеться лише за гарної погоди. У цей день за вхід звичайна плата, тобто 100 крон, і кожен отримує невеликий подарунок.
Чекаємо на вас!